Upratovacie práce / Technické čistenia

Ponúkame pracovné miesto v technických čisteniach, ideálne pre chlapa na trvalý pracovný pomer alebo živnosť.
Náplň práce :
- strojové čistenie eskalátorov v nákupných centrách
- umývanie výkladov, garáží
- strojové čistenie podláh
- tepovanie komerčných priestorov
- postavebné čistenia
- a iné práce v oblasti čistenia / upratovania

Ide o prácu v exteriéri aj interiéri s premenlivým pracovným časom.

Podmienky:
- vodičský preukaz sk. B, firemné vozidlo k dispozícii
- časová flexibilita , manuálna zručnosť
- ideálne človek z Trnavy a blízkeho okolia, kvôli skladu, ktorý je v TT.

Preferujeme ľudí, čo vedia samostatne pracovať. Skúsenosti v danej oblasti výhodou.

PROSÍME - nereagovať na pozíciu bez vodičského preukazu a denného jazdenia.

V prípade akýchkoľvek ďalších doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. – 0903716884 alebo mailom – email

Benefity a ďalšie výhody:

Firemné auto,

Informácie pre uchádzača:

Nástup - Ihneď, poprípade dohodou

Všeobecne požadované znalosti:

Vodičský preukaz sk B. (firemné auto) - aktívny vodič!!
- zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť C Clean Services pôsobí na celom Slovensku a poskytuje upratovacie a čistiace služby v oblastiach retailu, priemyslu a administratívnych priestorov

Oblasť pôsobenia:

Ostatné čistiace činnosti

Adresa:

C Clean Services s.r.o.
Slivková 12
82105 Bratislava
Slovenská republika
www.ccservices.sk

Kontaktné údaje:

Personálne Oddelenie
Slivková 12, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05, Slovenská republika
Tel: 0903716884

Pozícia / odvetvie: Upratovačka
Dátum zverejnenia: 19.06.2024

Iné možnosti práce