Odborný referent v tíme Financovanie a Investície (m/ž)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
centrála dm - Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Baví Vás práca s číslami, radi analyzujete a dôslednosť je Vaša silná stránka? Prinášame Vám prehľad pracovných úloh, ktoré budú súčasťou Vašej práce:

- evidujete a účtujete majetok v systéme SAP a zodpovedáte za koordináciu a zabezpečenie inventúry majetku
- spolupracujete pri koordinácii investičného manažmentu
- zodpovedáte za vedenie bankovej agendy, vystavujete bankové záruky, pripravujete a spracúvate bankovú zmluvnú dokumentáciu
- spolupracujete pri vedení agendy poistenia; riešite škodové a poistné udalosti
- pravidelne komunikujete s bankami, poisťovňami a audítormi
- pripravujete výkazy, reporty a štatistiky - sú podkladom pre cash management, financie, platobné prostriedky, plánovanie majetku a investícií
- pripravujete podklady pre audit a spracúvate výkazy v závierke
- ste súčasťou medzinárodných tímov pri riešení problémov výkazníctva za celý koncern  v danej odbornej oblasti

Ponúkaný plat

1373 - 1615 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat 1373 € - 1615 € mesačne v závislosti od splnenia kvalifikačných požiadaviek a úrovne nemeckého jazyka.

Benefity a ďalšie výhody

- 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
- príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
- letný tábor pre deti
- karta Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
- široká ponuka vzdelávania
- finančný príspevok pri pracovných jubileách
- dar pri odchode na dôchodok
- stravné lístky vo forme stravovacej karty

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)

Iné znalosti

Microsoft Excel, SAP

Všeobecne požadované znalosti

- ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa zamerané na ekonómiu a manažment, prípadne finančníctvo a výkazníctvo
- ovládate nemecký jazyk min. na úrovni B2 – stredne pokročilý
- máte prax v odbore minimálne 1 rok
- dobrú znalosť práce s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
- analytické myslenie
- rýchlo sa viete učiť, adaptovať na nové úlohy, navrhovať riešenia
- ste samostatný, aktívne pristupujete k práci a doťahujete činnosti do konca
- vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Životopis nám zašlite v nemeckom alebo slovenskom jazyku.

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B