dm drogerie markt, s.r.o.

Sme viac, ako len obchod s drogériou.
Meníme spôsob, ako predávať krásu, vôňu, wellness a zdravie.

Naša motivácia: konať v záujme ľudí

My v dm sme presvedčení, že obchod je tu pre ľudí, nie naopak. Preto ako obchodná spoločnosť konáme v záujme ľudí a robíme viac, než len predávame zubnú pastu a rúž. A môžete to cítiť. Každý deň. Nezáleží na tom, či ako zákazník, partner alebo ako spolupracovník.

dm ako zamestnávateľ

Sme viac ako zamestnávateľ: sme jeden tím.

A to je veľký rozdiel. V dm kladieme dôraz na „my“. „My“, do ktorého sa môže/by sa mal zapojiť každý jednotlivec. Či už v predajniach dm, na centrále alebo v centrálnom sklade: Naším cieľom je konať v záujme ľudí a inšpirovať zákazníkov. Pre nás to tiež znamená, že prácu zažívame inak a vedome vytvárame priestor, v ktorom je možný rozvoj. Pre každého jednotlivca, celý náš tím a kvalitnú ponuku, ktorú naši zákazníci skutočne využívajú.

V dm má každý spolupracovník možnosť odborne aj osobnostne ďalej rásť. Za svoj rozvoj je zodpovedný každý sám.

Pracovné ponuky v dm

Nehľadáte si len tak nejakú prácu, ale prácu, ktorá vás bude baviť? Vidíte veci v širších súvislostiach, radi nadobúdate nové skúsenosti a poznatky a máte chuť hľadať nové riešenia? A to nielen pre seba, ale aj pre ostatných - v tíme, ktorý je zanietený? My v dm na to vytvárame ten správny priestor.

U nás v dm dostáva každý spolupracovník možnosť odborne aj osobnostne ďalej rásť. Náš tím je rovnako rozmanitý ako náš sortiment. A to je dobré!. Pretože zlepšovať sa môžeme len vzájomným učením sa od seba navzájom.