Vaša práca
je naším poslaním.

POĎ VYRÁBAŤ SVIETIDLÁ DO AUTOMOBILOV!! MIESTO VÝKONU PRÁCE - KOČOVCE!! PLAT AŽ DO VÝŠKY 1000€ + MOŽNÉ ZÁLOHY + ZABEZPEČENÁ STRAVA + DOPRAVA ZADARMO!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v stoji na 3, poprípade 4 zmeny
- obsluha montážnej linky
- výroba a montáž svetiel do automobilov
- čistenie a kontrola kvality jednotlivých komponentov
- balenie a označovanie výrobkov

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 773,69€ + možné navýšenie po skúšobnej dobe na 828,50€ + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + dochádzkový a výkonnostný bonus do 10% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- po skúšobnej dobe možné NAVÝŠENIE ZÁKLADNEJ MZDY
- dochádzkový a výkonnostný bonus do 10%
- zákonné príplatky
- 13. a 14. plat
- možnosť pravidelných ZÁLOH
- príspevok na údržbu pracovného oblečenia
- odmena za odporučenie zamestnanca
- DOPRAVA ZADARMO zo smerov: Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Myjava, Trenčín, Stará Turá
- stravovanie zabezpečené v podnikovej jedálni
- stabilné zamestnanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce - KOČOVCE - pri Novom Meste nad Váhom

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- výhodou sú skúsenosti s prácou vo výrobe a s prácou v noci
- stredoškolské vzdelanie
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- dobrá motorika prstov
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie