custom-banner

Operátor/ka vo výrobnej spoločnosti. Nástup do kmeňového stavu! Zaujímavá mzda a množstvo benefitov!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Záborské
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    750 EUR
    750€+150€
    mzda sa skladá z hrubej a variabilnej zložky v pomere 680€, súčasťou mzdy sú aj ďalšie zložky vo forme príplatkov a bonusov, príspevok na dopravu alebo zabezpečený zvoz zo smeru Spiš, Vranov a Košice tam aj späť na všetky zmeny
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 21.11.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti automobilovej výroby obsadzujeme voľné pracovné pozície s nástupom priamo do kmeňového stavu.

- montážne práce a kompletizácia produktov vo výrobe
- obsluha pridelenej výrobnej linky - kontrola správneho fungovania
- dohľad nad správnosťou procesu výroby
- vizuálna kontrola komponentov a triedenie dielov
- práca s najnovšími technológiami, za ktoré bola spoločnosť ocenená
- práca na 3 zmeny/8H, práca v stoji

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- doprava zabezpečená z lokality Spiš, Vranov nad Topľou, Košice
- nástup do kmeňa
- príspevok do 3. piliera
- výkonnostný bonus do výšky 120,- €
- možnosť pracovať s najnovšími technológiami
- možnosť kariérneho rastu
- 1 káva denne zdarma
- príspevok na údržbu oblečenia
- a hlavne príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív :-)
- pravidelný nárast mzdy
- možnosť práce aj na zahraničných pobočkách
- príspevok na dopravu vo výške 1,50€/deň
- motivačný bonus za rozvoj zručností od 60,- do 175,- €

Informácie pre uchádzača:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Osobnostné predpoklady a zručnosti
orientácia na kvalitu a plnenie cieľov
tímový hráč
odolnosť voči stresu, prispôsobivosť
vyžaduje sa práca s PC (základné ovládanie)