Vaša práca
je naším poslaním.

Ponúkame stabilné zamestnanie v automobilovom priemysle!! Poď pracovať ako vodič VZV do automobilky v Nitre! Ubytovanie zabezpečene + doprava ZADARMO!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- manipulácia s VZV
- výkladky a nákladky kamiónov
- naskladňovanie materiálu do a z regálov
- fyzická kontrola dodávok
- spolupráca na inventúrach
- práca na 2 zmeny (v budúcnosti 3 zmenná prevádzka)

Upresnenie platových podmienok

990€ + dochádzkový a výkonnostný bonus od 5% do 15% + 4€ stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- základná mzda 990€ mesačne v hrubom
- stravné lístky v hodnote 4€ za každú odpracovanú zmenu (doplatok zamestnanca za lístok 0,22€)
- možnosť čerpania záloh
- doprava ZADARMO
- ubytovanie zabezpečené len za 35€ mesačne

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 alebo zašlite mi Váš životopis na email Ďakujem

V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informácie na telefónnom čísle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz na VZV!!
- ochota vycestovať za prácou do iného mesta
- výborný zdravotný stav
- chuť pracovať
- spoľahlivosť
- flexibilita

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie