Vaša práca
je naším poslaním.

VÝROBA PLASTOVÝCH NÁRAZNÍKOV - OPERÁTOR VÝROBY !!! Mzda už od 866€ + zákonné príplatky a odmeny!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca operátora výroby zahŕňa všetky činnosti smerujúce k výrobe NÁRAZNÍKA, náplň práce sa odvíja od jednotlivých oddelení.

Upresnenie platových podmienok

Základ mzdy: 735€ + odmena 131€ + zákonné príplatky + iné príplatky a odmeny

Benefity a ďalšie výhody

- individuálny prístup k zamestnancom
- práca v stabilnej firme
- mesačný bonus až 131€ (jeho výška sa odvíja od dochádzky a výkonu)
- polročné odmeny
- možnosť zapojiť sa do procesu vlastnými nápadmi
- stravovanie v závodnej jedálni
- UBYTOVANIE v meste ZADARMO
- alebo príspevok na DOPRAVU
- zálohy pravidelne každý týždeň
- pomoc pri riešení exekúcií

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím reagujte odoslaním životopisu. V prípade ďalších otázok prosím volajte na telefónne číslo 0948 942 345. Za prejavený záujem ĎAKUJEME!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax vo výrobe/automotive veľkou výhodou
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať podľa určených postupov
- ochota a skúsenosť s prácou na 3 zmeny
- samostatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie