Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj iba cez víkend a zarábaj ako za celý mesiac! plat až 798€! + zabezpečené ubytovanie!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Montáž
Výrobný pracovník na montáži sa zúčastňuje poslednej fázy výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie. Z montáže odchádzajú hotové vozidlá.

Upresnenie platových podmienok

431€ + 66€ príplatok za prácu v noci + príplatky za prácu cez sobotu a nedeľu (207€) individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94€ od 2. mesiaca

Benefity a ďalšie výhody

od 2.odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia až do 185€- príplatky za prácu v noci- príplatky za prácu nadčas- príplatky za prácu počas sviatkov- benefit čerpania záloh- možnosť ubytovania priamo v Trnave (110€)- doprava taktiež zabezpečená zo širšieho okolia- zabezpečená teplá strava a celoročný pitný režim- možnosť kariérneho postupu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie