Vaša práca
je naším poslaním.

Kuchár v 5* hoteli v Piešťanoch + možnosť ubytovania

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Príprava jedál, denné menu, eventy
- Zodpovednosť za čistotu v kuchyni
- Pomocné práce pri príprave jedál
- Pomocné práce v kuchyni
- Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov pri príprave jedál

Ponúkaný plat

696 EUR

Upresnenie platových podmienok

€696 základná zložka mzdy + možnosť osobnej odmeny do výšky €120

Benefity a ďalšie výhody

- osobné hodnotenie do výšky €120
- stravovanie v sume €0,50 za jedno hlavné jedlo, celodenné stravovanie za €2,50
- možnosť ubytovania len za €20 za celý mesiac

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- Pracovné miesto je vytvorené na dobu určitú na obdobie od 01.08.2020 do 31.08.2020 s možnosťou predĺženia v prípade potreby a spokojnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

- aktívny prístup k práci
- samostatnosť
- zodpovednosť

- Výučný list v odbore kuchár a prax alebo nevyučený v odbore ale podmienka prax a hygienické minimum ( HACCP ) + preukaz na prácu s potravinami

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie