Vaša práca
je naším poslaním.

PRÁCA NA MONTÁŽI: Pracuj vo výrobe v automobilovom priemysle v Trnave. Plat až 1070 € brutto. Zabezpečíme UBYTOVANIE + v prípade potreby poskytneme ZÁLOHY.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Montáž:
- obsluha montážnych liniek
- montáž jednotlivých dielov (svetlá, prevodovka, kolesá, ...)
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie
- z montáže vychádzajú už hotové vozidlá

Upresnenie platových podmienok

850€ + príplatok za nočné zmeny 60€-120€, + od 2. odpracovaného mesiaca prémia v priemere 100€ = 1070€

Benefity a ďalšie výhody

- od 2.odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€
- príplatky za prácu v noci 60€ - 120€
- 13.plat
- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu počas víkendov, sviatkov
- zabezpečená teplá strava v jedálni a celoročný pitný režim
- možnosť kariérneho rastu
- doprava zabezpečená zo širokého okolia
- možnosť ubytovania priamo v Trnave (110€/mesiac)
- benefit čerpania záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte na uvedený email, prípadne volajte na tel. číslo +421948343932.
Všetci uchádzači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

- Skúsenosti vo výrobe alebo v automobilovom priemysle minimálne 1 rok.
- Chuť pracovať.
- Schopnosť poćúvať nadriadeného a pracovať v tíme.
- Zodpovednosť a spolahlivosť.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie