Vaša práca
je naším poslaním.

Práca v strojárenskej výrobe s platom až 1040€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Vráble

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha automatizovaných bodovacích zariadení- zváracích poloautomatov a automatov- lisovanie a zoraďovanie na lisoch- práca vhodná najmä pre mužov ale aj pre ženy

Upresnenie platových podmienok

Od 650 EUR/mesiac 650 € + príplatky za nočné, motivačná odmena, príplatok za nepretržitý režim, možný rizikový príplatok = spolu až 1018 € + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej spoločnosti- zmluva na TPP- príplatok za prácu v noci- príplatok za prácu počas víkendu- rizikový príplatok 0,60 €/hod (v závislosti od pracovného miesta)- motivačná odmena až 135 €- stravné lístky v hodnote 3,83€- benefit čerpania záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis a súhlas o spracovaní osobných údajov prosím pošlite na uvedený email.Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.Kontaktná osoba: Nikola GajdošováEmail: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- spoľahlivosť- flexibilita- manuálna zručnosť- dobré pracovné návyky- výborný zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie