Strojník betonárne

Danucem Slovensko a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Levice
Levice

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Úlohou úspešného uchádzača bude:

- Obsluhovanie strojných zariadení na výrobou betónu a obsluha nakladača.
- Vystavovanie objednávok a preberanie dodávok materiálov a ich kontrola z hľadiska ich množstva a kvality a informovanie vedúceho prevádzky v prípade odchýlok.

- Zabezpečenie základnej údržby a opravy betonárne.
- Vykonávanie ďalších pomocných prác súvisiacich so zabezpečením výroby betónu (vedenie denníka, udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke a pod.).

Ponúkaný plat

800 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 800€ základná mzda (v závislosti od skúseností) + 12% mesačná variabilná zložka + ďalšie príplatky + 13.plat (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

Benefity a ďalšie výhody

  • Variabilná zložka platu
  • Fixný 13. plat vyplácaný v troch splátkach
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

22.7.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Vodičský preukaz: C

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- strojnícky preukaz č. 19 (obsluha betonárne)

- oprávnenie na obsluhu nakladača nad 28 kW (výhoda)

- vzdelanie technického smeru

- 1-2 ročné skúsenosti ako strojník

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie