Strojník betonárne, Viedeň

Danucem Slovensko a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • výroba čerstvého betónu
  • vykonávanie údržbárskych a opravárských prác
  • údržba závodu, kolesového nakladača,
  • údržba recyklačného závodu a štrku
  • zabezpečenie bezpečnosti budov a zariadení,
  • monitorovanie externých spoločností počas údržbárskych a opravárskych prác
  • objednávky materiálu na štrk, cement, prísady, oceľové a syntetické vlákna, ako aj na laboratórne činnosti
  • prijímanie objednávok zákazníkov
  • riadenie procesu objednávok a čerpadlá
  • dodržiavanie BOZP pravidiel a procesov
  • iné činnosti požadované vedúcim závodu, ktoré nie sú v rozpore s osobnými právami, bezpečnostnými a zdravotnými kritériami
  • používanie, údržba a starostlivosť o osobné ochranné prostriedky odovzdané zamestnancovi
  • nezávislé vykonávanie čistiacich prác
  • spolupráca o s ostatnými kolegami a funkčnými oblasťami spoločnosti
  • dodržiavanie všetkých interných smerníc, obežníkov, prevádzkových pokynov a zásad spoločnosti

Ponúkaný plat

1050 EUR

Upresnenie platových podmienok

min. od 1050€ základná mzda (v závislosti od skúseností) +7,5% mesačná variabilná zložka + 13. a 14. plat

Benefity a ďalšie výhody

  • variabilná zložka platu
  • 13. a 14. plat
  • práca v silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

8.7.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

  • Vzdelanie technického smeru
  • 1-2 ročné skúsenosti ako strojník
  • Zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie