IT podpora v logistike - dm drogerie markt

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
logistický park Prologis - Diaľničná cesta 2

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaujímate sa o oblasť IT, radi pracujete s informačnými systémami so zameraním na logistiku? Robíme všetko preto, aby všetky systémy fungovali tak, ako majú, za čím je kopec roboty.
Čo Vás na tejto pozícii čaká?

Práca na 2 zmeny: 6.00 - 14.15/10.45 - 19.00

- spracovanie dát: analýzy a štatistiky
- softvérová podpora v systéme DWH (štatistická a reportovacia databáza)
- softvérová podpora v systéme LVS (systém riadiaci sklad s tovarom)
- softvérová podpora v systéme SAP AG (Enterprise Resource Planning – evidencia materiálu, skladové zásoby, vedenie objednávok)
- softvérová podpora balíku Office 365+ (Excel, Word, Powerpoint, Outlook a i.)
- správa techniky
- inovácia IT nástrojov a procesov

Ponúkaný plat

1499 - 1763 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
- príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
- letný tábor pre deti
- karta Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
- široká ponuka vzdelávania
- finančný príspevok pri pracovných jubileách
- dar pri odchode na dôchodok
- stravné lístky vo forme stravovacej karty

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
- ovládanie nemeckého jazyka min. na úrovni B1 - stredne pokročilý
- prax v oblasti informatiky minimálne 1 rok analytické myslenie
- dôslednosť a zmysel pre detail
- schopnosť rýchlo sa zorientovať a navrhovať riešenia
- vzdelanie v oblasti informačných technológií výhodou
- skúsenosti so systémom SAP výhodou
- tímovosť
- vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie