Manažér, obchodník

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme ľudí bez akýchkoľvek skúseností alebo obchodníkov s minimálne 2 ročnou praxou. Ľudia k nám prichádzajú z rôznych dôvodov chcú zmeniť prácu, kolektív, šéfa, výšku príjmu, vystúpiť z dnešného stereotypu života a začať robiť veci inak.

Čo v momentálnej situácií ponúkame:
1. fixný plat+ provízie (1600 eur/mesiac)
2. možnosť 2násobných provízií (2400 eur/mesiac)

Čo získam:
1. Dosiahnem nadpriemerný plat
2. Možnosť vzdelávania s profesionálmi vo svojom obore bez finančnej investície
3. Za niekoľko rokov možnosť vybudovania vlastného oblastného riaditeľstva (OR)

Bonusy:
1. kvartálne: 333-999eur
2. ročné: 666-2 222eur
3. mesačné: 100-250eur
4. ambiciózne: 100-250eur

Náplň práce:
- Aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových aktivitách
- Kontaktovanie a starostlivosť o pridelených klientov a vlastných klientov
- Kvalitná podpora pri budovaní svojej kariéry
- Profesionálne poradiť klientovi na základe analýzy potrieb klienta
- Osobnostný a kariérny rast
- Príjemné a moderné pracovné prostredie
- TOP pracovný kolektív
- Moderné digitálne pracovné prostredie
- teambuildingové akcie
- zázemie jednej z najväčších spoločností na svete
- nefinančné benefity
- možnosť realizácie vlastných nápadov

Benefity a ďalšie výhody:

Pracovné podmienky:
Pracovný čas: od 9:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Informácie pre uchádzača:

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe:
bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti / Všeobecné spôsobilosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
osobnostný rozvoj
samostatnosť
tímová práca

Počítače:
Internet - pokročilá
Microsoft Word - elementárna
Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:
Máš finančnú ambíciu, hlad po úspechu a schopnosť budovania vzťahov na pracovisku či mimo pracoviska?
Tak patríš k nám.

Formy kontaktovania:
1. mailom - zaslať životopis (tlačidlo Reagovať na ponuku v spodnej časti inzerátu)
2. telefonicky - dohodnutie termínu stretnutia

Osobnostné predpoklady:
cieľavedomosť
spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno