Rádiologický technik - Nemocnica Michalovce

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Michalovce

Pozícia / odvetvie

Radiologický asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie špecializovanej starostlivosti v rozsahu príslušnej špecializácie – rádiológia
◦ samostatné vykonávanie rádio diagnostických vyšetrení všetkých zobrazovacích metód v rádiológií
◦ zabezpečovanie vyšetrení na špecializovaných pracoviskách
◦ indikácia a interpretácia špeciálnych vyšetrení, expertné diagnostické závery a odporúčania, konzultačná činnosť
◦ spolupráca pri implementácii nových vyšetrovacích metód

Ponúkaný plat

971 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

◦ ukončené vzdelanie v odbore rádiologický technik
◦ starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno