Pracuj v trnave ako operátor výroby sedačiek pre svetové automobilové značky! Ubytovanie zadrma!! Plat do 995€ mesačne!!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Voderady
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    765 - 995 EUR
    Základná mzda 765€ /mesiac brutto
    +bonusy apríplatky do 230€
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 21.1.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky:
• montáž dielov, obsluha montážnej linky
• ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
• práca vhodná prevažne pre mužov aj ženy
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Benefity a ďalšie výhody:

ubytovanie zdarma
možnosť nadčasov

Informácie pre uchádzača:

Pracovné zmeny
• trojzmenka (06:00/14:00 - 14:00/22:00 - 22:00/06:00)
• občasné pracovné víkendy podľa výroby - aktuálne sú planované. Veľké množstvo presčasov

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na zamestnanca
-ZŠ, Nižšie stredné odborné vzdelanie
-skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
-manuálna zručnosť
-precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov
-prax nie je nutná - zaškolenie v tréningovom centre, je ale potrebná manuálna zručnosť z oblasti montáže
-sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť,dodržovanie pravidelnej dochádzky do práce.

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie