HR Business Partner

Danucem Slovensko a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

HR Business Partner je partnerom pre manažérov pridelených organizačných jednotiek spoločnosti. Jej/jeho hlavnou úlohou je poskytovanie služieb a poradenstva v oblasti ľudských zdrojov (plánovanie a nábor zamestnancov, plánovanie nástupníctva, analýza potrieb v oblasti rozvoja ľudských zdrojov, poradenstvo pri vzdelávaní, rieši pracovno-právne otázky a ďalšie HR procesy).

Pracovné miesto si vyžaduje pravidelné cestovanie do Rohožníka.

Kľúčové úlohy a zodpovednosti:

  • identifikácia požiadaviek na obsadenie pracovných miest, zodpovednosť za nábor a výber zamestnancov
  • poskytovanie podpory manažérom v procese riadenia výkonnosti a odmeňovania
  • podpora efektívnej internej komunikácie a angažovanosti zamestnancov
  • dohliadanie na analýzu tréningových potrieb a rozvoja ľudských zdrojov
  • podieľanie sa na vytváraní pozitívnych vzťahov vo vnútri spoločnosti
  • participácia na príprave budgetu
  • komunikácia s odborovou organizáciou
  • talent management and succession planning
  • participovanie na rôznych HR projektoch

Ponúkaný plat

1600 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1600€ základná mzda + 7,5% ročná variabilná zložka + 13. plat (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii, môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

Benefity a ďalšie výhody

  • Variabilná zložka mzdy
  • Fixný 13. plat vyplácaný v troch splátkach
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity
  • Ovocie na pracovisku

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

22.12.2019

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vybratí kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

  • Min. 5 rokov skúseností v oblasti HR, z toho min.2 rok skúsenosti na pozícii HR biznis partnera
  • Znalosť zákonníka práce
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Zodpovedný, dynamický a flexibilný prístup k práci
  • Proklientská orientácia

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie