custom-banner

Junior developer aplikácií (PL SQL + AJ)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

V súčasnosti hľadáme juniorného developera aplikácií pre spoločnosť špecializujúcou sa na tvorbu aplikácií vrámci bankovníctva na svojom trhu na Slovensku, spoločnosť pôsobí okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta.

Ako developer budete súčasťou dobre fungujúceho tímu vrámci tech. infraštruktúr a technologických služieb v príjemnom a tvorivom pracovnom prostredí, spoločnosť ponúka aj kvalitný vzdelávací program, stabilné zamestnanie, možnosť profesijného rastu a získate prácu v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou.

Náplň vašej práce:
• Design a development Oracle databázovej aplikácie
• Písanie kódu, programovanie, testovanie a analýza nového aplikačného softvéru
• Poradenstvo v oblasti riadenia IT v rôznych záležitostiach IT
• Vykonávanie dalších povinností

Benefity a ďalšie výhody:

• Benefity budú predstavené pri osobnom stretnutí

Informácie pre uchádzača:

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Všeobecne požadované znalosti:

Ideálny kandidát by mal mať:
• SQL – základy/pokročilý
• Python – základy
• Unix – základy
• Shell – základy
• Skúsenosti s scriptingom
• Skúsenosti s developmentom v PL SQL
• Skúsenosti s databázovým developmentom – Oracle/PL SQL
• Angličtina na úrovni B2
• Silné schopnosti pohotovo riešiť problémy, analytické a programátorské zručnosti
• Schopnosť pracovať pod stresom
Vašou výhodou môže byť:
• Jazyk - Slovenčina

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou