Naštartuj svoj kariérny rast s pozíciou Customer Care Representative s platom od 1150 EUR!

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    * Hovoríš plynule anglicky a chceš svoje schopnosti zdokonaliť pri komunikácii so zákazníkmi z USA a Kanady?
    * Baví Ťa komunikácia s ľuďmi a rád/a telefonuješ alebo chatuješ ?
    * Zaujímaš sa o moderné technológie a rád/a a o nich dozvieš ešte viac ?
    * Si časovo flexibilný/á a vyhovuje Ti práca na zmeny - práca v poobedných/večerných hodinách?
    * Chceš byť hrdý/á na zamestnávateľa, pre ktorého pracuješ ?

    Ak si odpovedal/a si 5x " ÁNO " , táto pozícia je priamo pre Teba!

    Tvojou náplňou práce by bolo poskytovať technickú podporu v oblasti počítačov, televízorov a internetu - nejedná sa o ponúkanie produktov.
    Stačí ti len chuť pracovať, pro-klientská orientácia, komunikatívna angličtina a technické základy. Všetko ostatné ťa naučia! :)

    Pošli nám svoj životopis v anglickom jazyku a naštartuj tak svoju kariéru!

    Ponúkaný plat

    1150 - 1420 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Plat závisí od predošlých pracovných skúseností a znalostí uchádzača.
    K základnému platu sú naviac príplatky za prácu po 19:00 25%/hodina, po 22:00 38%/hodina naviac.

    Benefity a ďalšie výhody

    * zmluva na dobu neurčitú hneď pri podpise
    * intenzívny tréning zameraný na zdokonalenie komunikačných zručností a rozšírenie vedomostí v oblasti moderných technológií
    * flexibilný pracovný čas
    * možnosť využiť taxi-službu pri zmenách končiacich v nočných hodinách (až domov v rámci Bratislavy)
    * stravné lístky
    * teambuildingy

    Termín nástupu do práce

    od 2.1.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno