custom-banner

Operátor/ka skladu (picker/ka) - vyskladnenie tovaru pre dm drogerie markt

16.01.2020 dm drogerie markt, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Diaľničná cesta 2, 903 01 Senec
Senec
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 905 EUR
- 905 Eur pri úväzku 7,5 hod. denne
- 13. a 14. plat v plnej výške
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• vyskladnenie tovaru podľa objednávok predajne
• príprava paliet a prepraviek na vyskladnenie
• balenie paliet a skenovanie kódu balenia
• inventúra tovaru
• plnenie požadovaných výkonov

Iné výhody:

- príspevok na dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- kafetéria systém so širokým výberom partnerov
- záchranná sieť: linka pomoci v náročných situáciách v pracovnom i osobnom živote
- firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách v rámci pracovnej doby
- podpora pri zdravotných znevýhodneniach
- sabatikal pre všetkých spolupracovníkov
- odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
- podpora spolupracovníkov počas MD/RD
- odmeny pri pracovných jubileách
- dar pri odchode na dôchodok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

• spoľahlivosť a zodpovednosť
• komunikatívnosť
• vysoké pracovné nasadenie