Operátor/ka skladu (picker/ka) - vyskladnenie tovaru pre dm drogerie markt

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Diaľničná cesta 2, 903 01 Senec

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• zodpovednosť za vyskladnenie tovaru podľa objednávok predajne a za správnosť vyskladneného tovaru
• príprava paliet a prepraviek na vyskladnenie
• balenie paliet a skenovanie kódu balenia
• inventúra tovaru
• plnenie požadovaných výkonov

Ponúkaný plat

950 EUR

Upresnenie platových podmienok

- 950 Eur mesačne pri úväzku 37,5 hod. /týždeň
- 13. a 14. plat v plnej výške

Benefity a ďalšie výhody

- doba neurčitá hneď od nástupu (trvanie skúšobnej doby podľa zákonníka práce)
príspevok na dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov
- záchranná sieť: linka pomoci v náročných situáciách v súkromnom i pracovnom živote
- stravné lístky vo forme stravovacej karty
- firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách v rámci pracovnej doby
- podpora pri zdravotných znevýhodneniach
- sabatikal pre všetkých spolupracovníkov
- odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
- podpora spolupracovníkov počas MD/RD
- odmeny pri pracovných jubileách
- dar pri odchode na dôchodok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

25.3.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

• spoľahlivosť a zodpovednosť
• komunikatívnosť
• vysoké pracovné nasadenie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno