Nová pozícia - Servisný technik v Bratislave!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Neváhajte, ak máte skúsenosti s obdobnou náplňou práce, je tu nová možnosť pre Vás!

Pracovná náplň:
Servisné zásahy v dátových centrách
Komunikácia s klientmi ohľadom vykonania servisných zásahov
Vyhodnotenie a riešenie problémov
Servis záložných zdrojov

Benefity a ďalšie výhody:

Uvedený plat je minimálny, závisí od skúseností
Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
Služobné auto
Technické školenia (hradené spoločnosťou)

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte. Pošlite nám Váš životopis na email
Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.
Za pochopenie ďakujeme.

Všeobecne požadované znalosti:

SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
§ 22 podľa elektrotechnickej vyhlášky
Skúsenosť so záložnými zdrojmi aspoň 1rok
Ochota cestovať
Znalosť MS Office
Samostatné jednanie a vystupovanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou