Pozor! Hľadáme sympatické čašníčky / stály dohľad herne.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Kráľovskom Chlmci, Kapušany a Slovenské Nové mesto.
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    3,59 EUR/hod.
    - Mzda na účte vždy do 15 dňa v mesiaci,
    - Hod. mzda sa začína na 3,5868€ hod. / brutto
    - Stravovacia karta Doxx (Stravné lístky v hodnote 3,60€),
    - Preplácame prácu nadčas, prácu v noci, vo sviatky a víkendy,
    - Spravodlivé a zodpovedajúce mzdové ohodnotenie s možnosťou nárastu,
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 14.1.2019

Ponúkame prácu pre priateľskú a dynamickú kolegyňu/ kolegu pre naše prevádzky bar/herňa v Kráľovskom Chlmci, Kapušany a Slovenské Nové mesto.
Naše nové kolegyne by mali mať príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci a rady sa učiť nové veci.
Náplň práce: práca krupierky / barmanky, obsluha výherných hracích prístrojov , videolotérii, obsluha zákazníkov a baru , zodpovednosť za chod prevádzky, zodpovednosť za zverenú hotovosť , práca s pokladňou.

Benefity a ďalšie výhody:

- Finančné osobné prémie do 400€,
- Mesačné ohodnocovanie zamestnancov do 1000€ za splnené plány,
- Bonus v hodnote 50€ za odporúčanie každého nového kolegu,

- Bežná mzda u zamestnanca dosahuje s príplatkami 800až 1200€ (brutto). Výnimkou nie sú ani mzdy nad 1200€.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Maďarský jazyk
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno