startgroup

Chceš si cez leto dobre zarobiť ? 4,00 €/hod. brutto je Tvojich, stabilná brigáda v Senici /pre technicky šikovných mužov

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Senica
Senica

Pozícia / odvetvie

Pomocné práce a brigády

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si mladý muž zo Senice a práve si zmaturoval?
Máš záujem o dlhodobú letnú brigádu priamo v Senici?

Hľadáme práve Teba a ponúkame Ti :
- dlhodobú a stabilnú letnú brigádu priamo v Senici
- 4 €/hod./brutto
- prac. doba: od 08:00 do 16:00 hod.
- Tvojou náplňou práce bude výpomoc pri vybavovaní reklamácií - oprava kočíkov a iného dojč. tovaru
- nástup možný IHNEĎ

Ponúkaný plat

4 EUR

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že Vás ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať CV na adresu : jbendova@startgroup.sk.
Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- chuť pracovať a naučiť sa niečo nové
- logické myslenie
- zodpovedný a seriózny prístup k práci