Pracovníci do skladov prípadne produkcie v Nemecku! Práca je vhodná aj pre páry !

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Miesto práce
    oblasť Bavorsko - Mníchov,Regensburg,Ingolstadt, Passau, Gera, Berlín, Nemecko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 - 2000 EUR
    Ponúkaný plat (brutto)
    8.80 - 9,50 EUR/hodina, podľa skúseností pracovníka a pracovného miesta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého zamestnávateľa hľadáme šikovných mužov a ženy do skladov, prípadne produkcie./ podľa aktuálnej ponuky ako aj vašim predpokladom a možnostiam umiestnenia./ Náplňou práce je vykladanie, balenia, etiketovanie a váženie tovaru rôzneho druhu ako šaláty, zelenina, ovocie, cukrovinky, sklady s potravinami, drogériou, textilom,...
Práca je vhodná pre flexibilných ľudí, ktorí nemajú problém pracovať v rôznych sektoroch spracovania tovaru či už v teplom alebo chladnom prostredí.

Pracovná doba: cca. 40 hod./týždenne, v prípade potreby možné nadčasy.
Pracuje sa na 3 zmeny:
6:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-6:00
niekde je 2 zmena :
od 6:00 do 14.00 ,14.00 -22.00

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v domoch alebo penziónoch. Kandidáti sú ubytovaní po 2,3 max. 4 na izbe. Väčšina penziónoch ma zabezpečený internet zdarma, niekde za príplatok. Náklady na ubytovanie sa pohybujú od 250 do 300 eur/ v závislosti od typu a úrovne ubytovania.
Doprava:
Doprava z práce a do práce je zabezpečená služobnými autami, niekde je potrebné mať vlastnú dopravu.

Výška mzdy: od 8,80 do 9,50 €/ hod. brutto.

Možnosť práce nadčas.
Mzda je vyplácaná mesačne na bankový účet zamestnanca.

Zamestnávateľ má svoje prevádzky po celom Nemecku ale hlavne oblasť Mníchov, Regensburg

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity

- pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava
- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa
- výplata je mesačná 15 dňa v mesiaci na účet.
-možnosť čerpania záloh
- možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka!!!
- slovenskí kolegovia na pracovisku !!!
- overený nemecký zamestnávateľ !!!
-možnosť práce nadčas !!!
- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený zamestnávateľom !!!
- nízke vstupné náklady na vycestovanie

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou mailom na: email email, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o., Kukučínovu č.7, Košice. Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete aj na tel. číslach 0911 887 522, 0915 513 461.Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači.

Všeobecne požadované znalosti:

Každý schválení uchádzač pri podpise zmluv v našej agentúre dostane Nemeckú pracovnú zmluvu. Pred pohovorom musí absolvovať pohovor s našou pracovníčkou / základné nemecké otázky/.V prípade potreby môže tiež kontaktovať nemeckého zamestnávateľa. Je potrebné mať také základy nemčiny , aby ste porozumeli zakladnym
veciam a jednoduchým spôsobom vedeli odpovedať.
Termín nástupu do práce je do 5 pracovných dní od príchodu, po vybavení všetkých úradných dokladov / vybavuje zamestnávateľ/.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno