Vaša práca
je naším poslaním.

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu PERSONÁLNY KONZULTANT. Ponúkame platové ohodnotenie až 1700€, mladý a dynamický kolektív

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si komunikatívny, nebojíš sa vyznáš a rád sa učíš nové veci? Potom hľadáme práve teba.
Skúsenosti v oblasti personalistiky sú výhodou ale ak ich nemáš, na všetko ťa učíme. Stačí, ak sa naučíte sa nové veci, vedieť sa pohybovať v dynamickom prostredí a schopnosti.

Tvojou náplňou práce bude:

- aktívne hľadať a telefonické kontaktovanie kandidátov,

- inzercia na pracovných portáloch, vyhľadávanie zamestnancov v teréne,

- organizácia a vedenie osobných rozhovorov,

- organizácia a vedenie výberových konaní (testovanie kandidátov),
- plánovanie jednotlivých aktivít a projektov ,

- komunikácia so zamestnancami,

- návšteva klientov,

- komunikácia s klientmi, Pravidelné reporting,

- administratívna, práca v interných systémoch.

Za odmenu vám ponúkame zaujímavý odmeňovací systém, príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív, ktorý dynamicky reaguje na požiadavky svojich klientov a ide s ,dobou,,. Žiadne ručné vypisovanie papierov....na všetko máme systémy.

Ponúkaný plat

1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 400 - 1 700 EUR/mesiac 1000EUR fixná mzda (navýšenie po skúšobnej dobe na 1100EUR) + 200EUR variabilná zložka + odmeny pri plnení cieľov

Benefity a ďalšie výhody

- mladý dynamický kolektív,
- práca na plný úväzok (40 hod/týždeň), PO-PIA,
- PC a firemný telefón,
- motivačná bonusová zložka,
- pravidelné firemné akcie,
- možnosť kariérneho rastu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (pokročilý - C1)

Znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý time-management,

- pracovitosť,

- chuť neustále sa zdokonaľovať,

- nasadenie,

- komunikačné schopnosti,

- znalosť zákonníka práce výhodou,

- skúsenosti na podobnej výhode,

- vodičský preukaz (aktívny vodič)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie