custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
• Vykonávanie opravy a údržby mechanických strojov a elektrických zariadení
• Včasne reagovať na požiadavky výroby pri poruche zariadení, diagnostikovať poruchu, identifikovať potrebné náhradné diely, ich efektívne použitie
• Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby zariadení na základe plánov a technických špecifikácii, aby bola zabezpečená spoľahlivosť fungovania zariadení
• Aktívne spolupracuje s vedúcimi zmeny
• Udržiavať presné servisné záznamy; reportovať príčiny poruchy
• Pravidelne monitorovať výkon zariadenia
• Proaktívne vyvíjať a implementovať zlepšenia, ktoré podporujú produktivitu a kvalitu
• Pracovať s jednoduchou technickou dokumentáciou (výkresy, revízne správy, normy)
• Zaúčať iných technikov, kontrolovať kvalitu ich práce a pomáhať im diagnostikovať a riešiť problémy
• Udržiavať bezpečné a čisté pracovné prostredie
• Účasť sa na školeniach, poradách

Benefity a ďalšie výhody:

- stravne v hodnote 4,50€, finančný príspevok na stravu vyplácaný priamo na účet, gastro Callio karta
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi.
- pravidelný prídel produktov,
- nadštandardné príplatky
- príplatky za nočné

Všeobecne požadované znalosti:

Vyhláška § 22
Skúsenosť na podobnej pozície
Technické myslenie
samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity