Právnik dm drogerie markt na centrále v Bratislave (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava Rača

Pozícia / odvetvie

Právnik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• poskytujete právne poradenstvo pre spoločnosť
• sledujete zmeny právnych predpisov všeobecne a vo vybraných oblastiach
• poskytujete analýzy možných rizík vyplývajúcich zo zmien právnych predpisov pre vedenie a manažment spoločnosti a navrhujete zlepšenia z pohľadu účinných právnych predpisov
• navrhujete a realizujete opatrenia za účelom minimalizácie rizík a optimalizácie procesov v centrále spoločnosti, v jej centrálnom sklade a v predajniach spoločnosti
• ste podporou manažmentu spoločnosti pri príprave obchodných zmlúv a iných právnych dokumentov; pripomienkujete zmluvy
• vykonávate úkony súvisiace s právnym zastupovaním spoločnosti navonok pred súdmi a orgánmi štátnej správy a samosprávy, vo vybraných pracovných skupinách a stavovských organizáciách
• komunikujete s externým poskytovateľom právnych služieb, definujete požiadavky spoločnosti, posudzujete a vyhodnocujete poskytnuté odporúčania
• spolupracujete pri implementácii odsúhlasených návrhov riešení
• spolupracujete pri aktualizácii systému interných predpisov
• spolupracujete s materskou spoločnosťou a v rámci koncernu

Ponúkaný plat

3202 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat 3.202 € + 13. plat. (Ročný plat 41.626 €)

Benefity a ďalšie výhody

• 13. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti, ako príspevok na letnú dovolenku a vianočné nákupy
• služobný automobil aj na súkromné účely
• pracovný pomer na dobu neurčitú, lebo istota pracovného miesta je dôležitá
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
• možnosť rozšíriť si svoje obzory v národných a medzinárodných projektoch
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, lebo nám záleží na našom okolí
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť a nadačný fond dm
sabatikal, ak sa chcete na chvíľu venovať niečomu inému
• mesačný príspevok na DDS vo výške 3 % z hrubej mzdy, keďže nám záleží na vašej budúcnosti
• finančný príspevok pri pracovných jubileách ako aj odchode do dôchodku, pretože si vážime vašu lojalitu
• interné súťaže o zaujímavé ceny a zľavy u obchodných partnerov
• MultiSport kartu, pretože v zdravom tele zdravý duch
• firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 130 €
• letný tábor pre deti
• príspevok pre ZŤP v celkovej výške 120 € na rok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

• máte ukončené právnické vzdelanie na Slovensku (minimálne Mgr.)
• nevyhnutnosťou je pracovná skúsenosť v oblasti práva nehnuteľností so zameraním na retail, nájom nebytových priestorov, stavebné konanie, expanzné projekty
• výhodou je pracovná skúsenosť v odpadovom hospodárstve a logistike
• ovládate nemecký jazyk min. na úrovni B2 a anglický jazyk na úrovni min. A2
• máte prax v oblasti práva min. 2 roky ideálne v zahraničnej advokátskej kancelárii
• ste schopný prichádzať s novými riešeniami v rámci Vašich kompetencií
• ste precízny a máte profesionálnu úroveň komunikačných zručností a sociálneho správania
• ovládate MS Office na výbornej užívateľskej úrovni
• vlastníte vodičský preukaz skupiny B

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B