Jedinečná príležitosť stať sa manažérom alebo TOP obchodníkom!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Máš obchod v krvi? Baví ťa práca s ľuďmi? Pracoval si, alebo pracuješ ako obchodný zástupca, realiťák či finančák? Ak nie, nevadí! Možno sa ti ponuka aj tak zapáči a bude ako ušitá práve pre teba!
A o čom táto ponuka bude?
Bude o tom, že ak budeš pracovať piľne ako včielka a nezľakneš sa nových výziev, splníš si mnohé svoje sny a ciele. Taktiež to však nebude iba o tom, aby si celý deň sedel niekde zatvorený v kancelárii. Budeš sa musieť stretávať s klientami, občas aj telefonovať, komunikovať s obchodnými partnermi, občas zbehnúť na úrad alebo vyriešiť veci za klienta. Proste žiadny stereotyp.

Tvojou náplňou práce bude:
- starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a
získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
- vyhľadávanie nových obchodných príležitosti. - nepredávame produkty, našim produktom je služba -
riešenie
- priama komunikácia s vybranou cieľovou skupinou (napr. zameranie na lekárov)
- príprava riešení pre vybrané cieľové skupiny a administratíva
- účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách
- aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja
obchodných vzťahov.
- ak si netrúfaš osloviť nových ľudí, ani nepokračuj v čítaní a ušetríš
nám aj sebe čas.

Benefity a ďalšie výhody:

DNES NAJVAČŠIA PECKA!

Máme call centrum, ktoré ti po zaškolení bude priamo dohadovať stretnutia do diára!!! Už sa nebudeš musieť viac trápiť s tým, či bude tvoj diár plný pracovných stretnutí.

Okrem toho:

Množstvo výhod, ktoré si však treba v prvom rade zaslúžiť. Od maličkostí, až po plne hradené dovolenky.
Keďže dnes je pre mnoho ľudí výhodou prácu z domu, u nás môžeš takouto formou vykonávať až 80%pracovného času.
Dostaneš aj to, čo ti už nikto v živote nevezme a to sú vedomosti, preto ti ponúkame komplexný vzdelávací program.
Možnosť flexibilného pracovného času, no pre tých, čo chcú od rána do poobedia 8h niekde odsedieť ponuku nemáme.
Záleží nám na tom, aby sa ľudia posúvali vpred a tomu sú prispôsobené aj ponúkané možnosti kariérneho rastu.
Ľudia čo chcú málo, dostanú málo. U nás nájdeš slušné mzdové ohodnotenie, silné zázemie medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na trhu už vyše 100 rokov, dôchodkový program a zľavy od našich partnerov.
Tiež príjemný kolektív, rodinnú atmosféru, teambuildingy, na ktorých je vždy a všade veľká sranda. Čerešničkou na torte sú pracovné dovolenky viac krát do roka do rôznych svetových lokalít.

Informácie pre uchádzača:

- na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači
- prvé kolo pohovoru bude realizované formou videohovoru, preto je nutné mať funkčnú kameru a mikrofón.

Všeobecne požadované znalosti:

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- zameranie na výsledky a riešenia
- aktívny prístup k práci
- počítačová gramotnosť – bežný užívateľ
- bezúhonnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Používateľ MS Windows