IT špecialista v logistike - dm drogerie markt

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Diaľničná cesta 24, Senec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaujímate sa o oblasť IT, radi pracujete s informačnými systémami so zameraním na logistiku? Robíme všetko preto, aby všetky systémy fungovali tak, ako majú, za čím je kopec roboty.
Čo Vás na tejto pozícii čaká?

- spracovanie dát: analýzy a štatistiky
- softvérová podpora v systéme DWH (štatistická a reportovacia databáza)
- softvérová podpora v systéme LVS (systém riadiaci sklad s tovarom)
- softvérová podpora v systéme SAP AG (Enterprise Resource Planning – evidencia materiálu, skladové zásoby, vedenie objednávok)
- softvérová podpora balíku Office 365+ (Excel, Word, Powerpoint, Outlook a i.)
- správa techniky
- inovácia IT nástrojov a procesov
- práca na 2 zmeny sa strieda v tíme - služba 6.00-14.15 a 10.45-19.00 asi 1 týždeň v mesiaci, ostatné dni bežná pracovná doba po dohode s nadriadeným

Ponúkaný plat

1888 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat je závislý od splnenia požiadaviek a znalostí NJ - 1.888 €/mesačne. Pri nesplnení jazykovej úrovne – 1.605 € + hradený jazykový kurz. (Ročný plat až do výšky 26.432 €).

Benefity a ďalšie výhody

- 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti, ako príspevok na letnú dovolenku a vianočné nákupy
- pracovný pomer na dobu neurčitú, lebo istota pracovného miesta je dôležitá
- prepracovaný systém zapracovania, aby sme Vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
- širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
- možnosť rozšíriť si svoje obzory v národných a medzinárodných projektoch
- príležitosť stať sa dobrovoľníkom, lebo nám záleží na našom okolí
- pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť a nadačný fond dm
- sabatikal, ak sa chcete na chvíľu venovať niečomu inému
- mesačný príspevok na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy, keďže nám záleží na Vašej budúcnosti
- finančný príspevok pri pracovných jubileách ako aj odchode do dôchodku, pretože si vážime Vašu lojalitu
- MultiSport kartu, pretože v zdravom tele zdravý duch
- firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
- interné súťaže o zaujímavé ceny a zľavy u obchodných partnerov
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
- letný tábor pre deti
- príspevok pre ZŤP v celkovej výške 120 € na rok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
- prax v oblasti informatiky minimálne 1 rok
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 - výhodou
- dôslednosť a zmysel pre detail
- schopnosť rýchlo sa zorientovať a navrhovať riešenia
- vzdelanie v oblasti informačných technológií výhodou
- práca s dátami, vyhodnocovanie dát
- skúsenosti so systémom SAP výhodou
- tímovosť
- vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B