Platená stáž na rezorte Financie & Controlling - nákladový controlling (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaujímate sa o procesy a činnosti v oblasti finančníctva a controllingu? Ste tímový hráč, ktorému slovo flexibilita nie je cudzie a vie si zladiť štúdium so stážovaním? Máte záujem zažiť, aké to je, keď sa teória pretaví do praxe? Prijmite ponuku a staňte sa súčasťou dm tímu.

Čo vás na tejto pozícii čaká?

• ste administratívnou podporou tímu "GuV" (výnosy a náklady)
• spolupodieľate sa na príprave analýz a štatistík z pohľadu celkového hospodárenia
• pravidelne vyhodnocujete pridelené zákazky
• prinášate návrhy, ktoré pravidelné činnosti by sa dali automatizovať
• ste súčasťou tímu, ktorý pripravuje podklady k auditu a bilancii
• spolupodieľate sa tiež na príprave podkladov k plánovaniu

Ponúkaný plat

5 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

5€ - 7,50€ hodina (priemerne 80h/mesiac)

Benefity a ďalšie výhody

• stáž s možnosťou predĺženia na TPP
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja (v rámci pracovnej doby)
• interné súťaže o zaujímavé ceny a zľavy u obchodných partnerov
• Multisport karta
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, zapojiť sa do športových tímov
• stravné lístky vo forme stravovacej karty alebo ako príspevok na účet
• a mnoho ďalšieho

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (začiatočník - A2)

Iné znalosti

Microsoft Excel

Všeobecne požadované znalosti

• ste študentom 3. až 4. ročníka VŠ
• ovládate MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• ovládate základy nemeckého jazyka na min. úrovni A2
• analytické myslenie, dôslednosť a zmysel pre detail nie sú pre vás neznámou veličinou
• vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti a precíznosti je vašou doménou
• ste schopný rýchlo sa učiť
• a ste komunikatívny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie