Prípravár - rozpočtár

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Trnavský kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Vašou náplňou práce bude:
    - skúmanie predbežných architektonických nákresov a inžinierskych plánov,
    - kontrola projektovej dokumentácie a jej kompletnosti,
    - vypracovanie a kontrola výkazov, výmer z projektovej dokumentácie,
    - príprava a rozposlanie podkladov na ocenenie subdodávateľských a dodávateľských firiem,
    - komunikácia a samostatné rokovania so subdodávateľmi,
    - vypracúvanie konečných cenových ponúk,
    - zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov,
    - prezentácia výsledkov tendrov nadriadeným,
    - komunikáciu s projektantom,
    - spracovanie harmonogramu stavby,
    - plnenie strednodobých a krátkodobých úloh v oblasti technických činností, prípravy a oblasti obchodu,
    - ostatné práce podľa potrieb spoločnosti.

    Ponúkaný plat

    1600 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Výsledná ponuka závisí od skúseností a znalostí kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    Zamestnanecké benefity budú komunikované na pracovnom pohovore.

    Termín nástupu do práce

    asap

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    - matematické schopnosti
    - analytické myslenie
    - dôslednosť, precíznosť
    - komunikatívnosť
    - rozhodnosť

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E