Asistent vedúceho rezortu Expanzia (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava Rača

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Radi plánujete, organizujete rôzne činnosti, termíny stretnutí? Kalendár je Váš najbližší pomocník? Staňte sa pravou rukou vedúceho rezortu Expanzia a buďte súčasťou dm tímu.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• plánovanie a organizačné zabezpečenie programu, termínov a činností nadriadeného
• zabezpečenie administratívy a riešenie operatívnych úloh nadriadeného (spracovanie korešpondencie, archivácia dokumentov...)
• vybavovanie vecí pre nadriadeného (cestovné príkazy, kniha jázd, servisné prehliadky...)
• podpora oblastných manažérov v pridelenom regióne
• príprava podkladov pre interné a externé pracovné stretnutia
• sledovanie a príprava štatistických ukazovateľov rezortu Expanzia
• plánovanie, ošetrovanie a vyhodnocovanie nákladov prideleného nákladového strediska - komentovanie odchýlok
• organizačné zastrešenie porady rezortu/regiónu, účasť na nich, vedenie zápisov
• pravidelná kontrola a schvaľovanie dochádzkového systému za rezort
• organizácia stretnutí na národnej a medzinárodnej úrovni ako aj stretnutí s dodávateľmi
• komunikácia a spolupráca s kolegami z rezortu a asistentkami rezortných vedúcich

Ponúkaný plat

1373 - 1615 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat pri splnení požiadaviek a úrovne ovládania nemeckého jazyka je 1.615 €. Pri nesplnení úrovne NJ 1.373 € + hradený jazykový kurz.

Benefity a ďalšie výhody

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

• ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• ovládanie nemeckého a anglického jazyka min. na úrovni B2 – stredne pokročilý
• min. 3 roky praxe na obdobnej pozícii
• pokročilú znalosť práce s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), SAP výhodou
• organizačné schopnosti a zmysel pre detail
• pro-zákaznícky prístup
• spoľahlivosť a zodpovednosť
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B