"Students trainee" - stáž na rezorte F&C - Bratislava (m/ž)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
centrála dm - Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Študuješ, si kreatívny a rád odovzdávaš informácie a poznatky ďalej? Čo tak naštartovať kariéru v dm? Ak máš vzťah k práci so študentami SŠ a chceš im odovzdať svoje know-how, si tu správne. Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

• spracúvaš a edituješ podklady z oblasti financií, účtovníctva, daní a controllingu tak, aby sa študenti na výučbu nielen tešili, ale si z nej odniesli dôležité poznatky
• si podporou pri nasadení online platformy vzdelávania pre študentov zapojených do duálneho systému vzdelávania
• zabezpečuješ operatívne činnosti: nahrávanie dokumentov, príprava vstupov, koordinácia vyučovania
• riešiš praktické úlohy, pri ktorých zúročíš svoje teoretické vedomosti
• prispievaš k zlepšeniu procesov súvisiacich s uvedenou témou
• prinášaš nové pohľady na svet

Ponúkaný plat

5 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

5 €/hodina (priemerne 80 h/mesiac) + benefity vo forme kafetérie

Benefity a ďalšie výhody

• dlhodobú stáž, ktorá môže vyústiť do trvalého pracovného pomeru
• ďalšie vzdelávanie v rámci pracovnej doby
• kafetéria systém so širokým výberom partnerov
• firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
• záchrannú sieť: linka pomoci v náročných situáciách v súkromnom aj pracovnom živote
• stravné lístky vo forme stravovacej karty / príspevok na stravu na účet

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – stredná škola

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

• študuješ na VŠ, 3. - 5. ročník výhodou
• baví Ťa tvoriť kreatívny obsah
• programy MS Office sú Tvojimi pomocníkmi
• si tímový hráč so zmyslom pre zodpovednosť
• rovnako tak vieš riešiť úlohy samostatne a dôsledne
• rád analyzuješ a si schopný sa rýchlo učiť
• si otvorený zmenám, ktoré súvisia s chodom veľkej spoločnosti

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno