custom-banner

Operátor/ka obsluhy strojov v Kechneci - doprava bezproblémová. Dochádzkovy, cestovný a osobnostný príspevok!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Priemyselný park Kechnec
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    520 EUR
    MZDA A VÝHODY, KTORÉ PONÚKAME:
    - základná mzda je predmetom pohovoru na žiadosť klienta,
    - príspevok na cestovné za každý odpracovaný mesia od nástupu,
    - príspevok za dochádzku za každý odpracovaný mesiac od nástupu,
    - osobnostné ohodnotenie za každý odpracovný mesiac od nástupu.

    Bonusy nie sú závisle od reklamácií, ani jeden od druhého, stačí mať splnenú dochádzku v danom mesiaci.

    - VÍKENDOVÉ príplatky, príplatok za nočnú, prácu vo sviatok, nadčas,
    - ponúkame prácu aj pre absolventov strednej školy bez praxe,
    - zabezpečené stravovanie/stravné lístky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Priemyselný park Kechnec sa nachádzi v okolí Košíc. Doprava do práce a z práce je zabezpečená SAD - príspevok na cestovanie získate od nástupu.

JEDNODUCHA NÁPLŇ PRÁCE:
-obsluha strojov a poloautomatických liniek,
- vizuálna kontrola komponentov,
- vstupná kontrola, medzikontrola, výstupná kontrola,
- vypĺnanie formulárov,
- práca v stoji,
- výroba autorádií, plošných spojov, škrtiacích klapiek,
- práca na zmenovosť.

Miesto výkonu práce je v priemyselnom parku Kechnec. Doprava je zabezpečená formou SAD.

Benefity a ďalšie výhody:

BENEFITY:
Úrazové poistenie zamestnancov iba v hodnote 1€.
Možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom.
Karierny rast pre šikovných.
Koordinátori sú pre Vás v spoločnosti pravidelne.

Všeobecne požadované znalosti:

ZÁKLADNÉ POŽIADAVKY:
- aspoň stredoškolské vzdelanie s výučnym listom,
- skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou,
- povahovo pozitívnych ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity