custom-banner

Účtovník/čka - OMEGA pokročilý podmienka !

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Žilina

Spoločnosť Adecco Slovakia, s.r.o. hľadá šikovných a zručných kandidátov na pracovné miesto Účtovník do Žiliny, pre spoločnosťpôsobiacu na trhu ekonomického poradenstva a finančných služieb.

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ VŠETKY UVEDENÉ POŽIADAVKY !!!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce Žilina
- pokročilá úroveň znalosti programu Omega
- pokročilá úroveň znalosti MS Office (Word, Excel, Outlook)
- skúsenosti so spracovaním účtovníctva, skúsenosti s oblasťou miezd a personálnej dokumentácie viažucej sa ku mzdám
- skúsenosti s uzatváraním roka v účtovníctve
- schopnosť samostatne spracovať mesačnú účtovnú závierku a ročnú uzávierku
- znalosť angličtiny na pokročilej úrovni
- ochota pracovať a učiť sa nové veci
- znalosti so systémom práce vo viacerých účtovných firmách

Iné výhody

- Prácu na hlavný pracovný pomer
- Stabilná spoločnosť
- Dlhodobá spolupráca
- Mladý kolektív
- Zaujímavé platové podmienky v závislosti od skúsenosti a šikovnosti kandidáta

Podmienky:
- Stredoškolské s maturitou
- Vysokoškolské I. stupňa
- Vysokoškolské II. stupňa

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu: IHNEĎ