custom-banner

Skladník vo výrobnej spol.- preukaz VZV výhodou

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame serióznu a dlhodobú prácu priamo v Prešove na pozícii skladník. Osvedčenie na VZV výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE:
- práca v sklade
- príprava komponentov pre výrobu podľa objednávok
- práca s VZV
- trojzmenná prevádzka Po-Pia (týždeň ráno, týždeň poobede) 8 hod. zmeny
- práca na hlavný pracovný pomer

Platové podmienky:
496 € brutto/mesiac

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:

- platné osvedčenie na VZV
- stredoškolské vzdelanie
- prax v sklade najlepšie vo výrobnej spoločnosti
- bezproblémové spoje do Prešova a do miesta bydliska (ak nie ste z Prešova)
- dobrý zdravotný stav
- ochota a chuť pracovať

INÉ VÝHODY:
- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- dlhodobá a stabilná práca

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát alebo nám zašlite životopis e-mailom na email, do predmetu správy uveďte SKLADNIK PRESOV
Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.