Vaša práca
je naším poslaním.

Dynamická práca v sklade! Vodiči vlečného vláčika so mzdou až 1300€! Možnosť pravidelných záloh.

TRANSFER International Staff k.s.26.06.2024

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca s vlečným vozíkom/ vláčikom:

- zásobovanie výrobných liniek

- preprava prázdnych vozíkov z výrobnej linky do skladu

- preprava materiál pripraveného na vozíkoch na výrobnú     linku

- odpájanie a pripájanie vozíkov do a z vlečného vozíka/ťahača s volantovým riadením

Ponúkaný plat

1300 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1102€ + bonus až 10% + nadštandardné príplatky + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- nadštandardné príplatky
- výkonnostný bonus až 10 %
- fin. príspevok na stravné
- možnosť ubytovania v blízkom okolí
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€
- doprava zo širokého okolia Nitry plne hradená zamestnávateľom ( Nové Zámky, Šaľa, Galanta, Trnava, Kolárovo, Levice, Zlaté Moravce...)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás táto ponuka neoslovila, kontaktujte nás a my Vám nájdeme prácu podľa vaších požiadaviek.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Pracuje sa v 3zmennej prevádzke.

Vhodné pre absolventov

Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
83102 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Peter Andraško
Tel: 421917131685

Reaguj na ponuku