Analytik správy aktív (m/ž)

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Chcete pracovať pre jednu z najväčších energetických spoločností na Slovensku? Do nášho tímu projektového inžinieringu hľadáme nového/novú kolegu/kolegyňu na pozíciu „Analytik správy aktív“.

Vašou úlohou bude:

• Spracovávať a evidovať podklady na zaradenie a vyradenie majetku
• Verifikovať podklady na zaradenie do majetku a vyradenie majetku
• Analyzovať, konzultovať a implementovať riešenia nezrovnalostí pri zaraďovaní a vyraďovaní majetku
• Prideľovať IM k existujúcemu technickému miestu alebo vybaveniu
• Zavádzať technické miesto alebo vybavenie v SAP
• Zavádzať RE objekty (budova, pozemok, trafostanica) pre potreby dane z nehnuteľnosti
• Spracovávať podklady k inventarizácii
• Analyzovať a kontrolovať údaje pred inventarizáciou, dopĺňať potrebné údaje
• Komunikovať s inými organizačnými útvarmi a s externými subjektmi

Ponúkaný plat

1550 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1 550 EUR v závislosti od skúseností kandidáta + 15 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné formou finančného príspevku v hodnote 5,48 EUR
• Silný sociálny program
• Sociálny fond - osobný účet, finančný príspevok 1 050 EUR brutto ročne
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

5.6.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky
Žiadosti zasielajte do: 05.06.2024

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (začiatočník - A2)

Znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word, SAP

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Veľmi dobré komunikačné zručnosti
*Schopnosť rýchlo sa učiť
*Samostatnosť a rozhodnosť

Počet rokov praxe: 3

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie