Pomocná sila vo vegetariánskej kuchyni

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    750 - 1000 EUR
    odmena 750€ v hrubom + osobné ohodnotenie 200€ v čistom po dvoch odpracovaných mesiacoch
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Informácie o pracovnom mieste

Hladáme pomocnú silu do vegetariánskej kuchyne v Malackách.

Náplň práce:
- čistenie, krájanie a príprava zeleniny na varenie podla pokynov kuchárna
- udržovanie čistoty kuchyne a zabezpečenie vysokého hygienického štandradu kuchyne
- prijímanie telefonických a internetových objednávok
- v prípade potreby rozvoz obedových menu

Jednozmenná prevádzka od 6:00 do 14:00, HPP, odmena 750€ v hrubom + osobné ohodnotenie 200€ po dvoch odpracovaných mesiacoch.

Požiadavky:
- zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
- odborná spôsobilosť
- vodičský preukaz

Váš životopis a prípadné otázky smerujte na mailovú adresu email

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu nám NETELEFONUJTE, ale zašlite váš životopis mailom na email To isté platí aj pre prípadné otázky k pracovnej pozícii.

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    початкова освіта
  • Jazykové znalosti:
    Словацька мова
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre mladistvého:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno