Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj na 2 zmeny. Stačí ti elektrovyhláška §21 a prax s údržbou strojov a zariadení. Mzda až 1794€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava; Hlohovec, Sereď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Koho hľadáme? Skúseného údržbára, ktorý má prax s údržbou strojov a zariadení. Má platnú elektor.vyhlášku 21 a hľadá prácu na 1 zmenu!

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- Uplatňovanie znalostí robotiky,

- Diagnostika porúch a odstraňovanie v automatizovanej výrobe,

- Úprava a optimalizácia softvéru,

- Preventívna a prediktívna,

- Vykonávanie elektrických a mechanických inštalácií,

- Odstraňovanie mechanických a elektrických porúch na výrobných zariadeniach,

- Vykonávanie údržby rôznych spôsobov,

- Aplikovanie plánu údržby a jeho dodržiavania.

 V prípade dostatočnej praxe vám vieme ponúknuť mzdu až 2100€.

Ponúkaný plat

1794 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1430€ (výška závisí od skúseností kandidáta) + dochádzkový bonus 150€ + výkonnostný bonus 15%

Benefity a ďalšie výhody

- variabilná odmena do výšky 15%,
- dochádzkový bonus až 150€,
- 13.plat,
- odborné školenie na zariadenia a robotiku,
- možnosť týždenných záloh,
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zdravotný stav,

- ochota pracovať na zmeny,

- manuálna zručnosť,

- Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21,

- predchádzajúca skúsenosť v automobilovom priemysle je veľkou výhodou,

- skúsenosti v oblasti automatizovanej výroby min. 3 roky

- čítanie elektrických, pneumatických, hydraulických schém,

- skúsenosti s PLC systémom Siemens Step 7, Tia portal 15-18,

- skúsenosti s robotmi (Yaskawa a ABB),

- technické zmýšľanie.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie