Vaša práca
je naším poslaním.

Pridajte sa k nášmu tímu: Hľadáme skúsených vodičov VZV so mzdou až 1500€ mesačne + ubytovanie zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si skúsený vodič VZV a máš platný preukaz? Pridaj sa do nášho tímu v Bratislave!

- práca na VZV v skladových priestoroch,

- vykládky, nakládky,

- zaskladňovanie do regálov,

- spolupráca s ostatnými členmi tímu,

- práca podľa pravidiel BOZP,

- vykonávanie inventúr.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1241,50 € + osobné ohodnotenie priemerne až 124€ + dochádzkový bonus až 50 € + príplatok za nočnú a poobednú zmenu

Benefity a ďalšie výhody

- nadštandardné príplatky aj za poobedné zmeny - 0,40€/hod,
- osobné ohodnotenie až do 20 % (248,3€) - priemer 124€,
- mesačný dochádzkový bonus až 50 €,
- ročný dochádzkový bonus až 100 €
- doprava zo širokého okolia zabezpečená (Nové Zámky, Nitra , Hlohovec, Myjava, Malacky,...) - možnosť ubytovania neďaleko pracoviska ZDARMA, - finančný príspevok na stravu, - možnosť týždenných záloh až 200€, - bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz VZV a skúsenosti s jeho vedením

- dobrý zdravotný stav

- manuálna zručnosť

- ochota pracovať na 3 zmeny

- pracovitosť

- zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie