Referent IT

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Rimavská Sobota

Pozícia / odvetvie

IT konzultant

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Baví Vás starať sa o prevádzku IT infraštruktúry a zdravotnícke prostredie by bolo pre Vás zaujímavým prostredím? Viete zabezpečiť funkčnosť a prevádzkyschopnosť informačného systému a baví Vás pomáhať kolegom pri riešeniach, ak niečo nefunguje a poradiť im pri prevádzkových problémoch? Vyznáte sa v problematike zálohovania systémov, správy modulov aplikácií a ich nastavovania? Viete inštalovať hardware a byť kolegom podporou pri používaní software? Ak áno, tak Vám ponúkame príležitosť, v  ktorej môžete nadobudnúť skúsenosti v zdravotníckom IT svete. Čo bude Vašou náplňou práce: * inštalujete základné systémové a programové vybavenie, aplikácie a systémy * vediete nákres a databázu topológie LAN siete s podrobnou charakteristikou pripojeného PC či iného zariadenia a udržiavate ich funkčné a v prevádzke * udržiavate NIS (nemocničný informačný systém) a zakúpený software a hardware na všetkých pracovných staniciach funkčný; podávate návrhy na rozšírenie či opravu jestvujúcich zriadení * zabezpečujete účinnú kontrolu, nepretržitú ochranu a stálu aktuálnosť antivírových a antispamových programov na osobných počítačoch v nemocničnej počítačovej sieti; realizujete bezpečné posielanie dát klientom - lekárom * zabezpečujete ochranu dát pred nepovolanými osobami; bezpečnostnú politiku v prístupe k internetu a riadite prístup na internet z vnútornej firemnej siete * zodpovedáte za prebratie servisných opráv či upgrade NIS; navrhujete softwarové riešenia * navrhujete, riadite, integrujete a optimalizujete typológie sietí WAN, LAN, VPN, WiFi; zabezpečujete správu a prideľovanie IP adries * zodpovedáte za prípravu a tvorbu technickej dokumentácie a jej aktualizáciu * spolupracujete na IT projektoch a pracujete na zlepšeniach   Čo od Vás očakávame: * SOŠ s maturitou alebo VŠ I. alebo II. stupňa v odbore IT * skúsenosti s MS Office a operačným systémom Windows - pokročilý * znalosť práce s NIS - výhodou * schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) * analytické myslenie a skúsenosti s identifikáciou problémov a ich riešením * prax v oblasti správy IKT služieb - mierne pokročilý * základný prehľad o oprocesoch ITIL - výhodou * organizačné schopnosti a stanovovanie priorít   Zamestnanec zabezpečuje funkčnosť a prevádzkyschopnosť informačného systému; počítačovej siete; hardware a software.

Ponúkaný plat

1600 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúkame Vám spoluprácu v tíme IT expertov na zdravotnícku oblasť, s ktorými môžete spoločne pracovať na najmodernejších systémoch a technológiách. Okrem toho sa môžete tešiť na:
- možnosť profesionálneho uplatnenia
- odborné školenia a osobnostný rozvoj
- benefity zamerané na zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala Vás ponuka? Pošlite nám Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie