Vedúci prevádzky e-mobility (m/ž)

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ak máte záujem o prácu s e-mobilitou v dobrom kolektíve, tak ste u nás vítaný.

Vašou prácou bude:
• Riadiť tím prevádzky vrátane rozvoja hard a soft skillov členov tímu.
• Manažovať a organizovať údržbu nabíjacích staníc prostredníctvom interných kapacít a tretích strán (stavebných a elektroenergetických skupín).
• Plánovať práce, nasadenie pracovných skupín a subdodávateľov pre zabezpečenie prevádzky a údržby nabíjacích staníc.
• Manažovať tendrovanie spoločností realizujúcich prevádzku a údržbu nabíjacích staníc a ich energetického príslušenstva projekčných a stavebných prác.
• Koordinovať tendrovanie nabíjacích staníc, iného HW a dodávateľov realizujúcich údržbu a revízie siete nabíjacích staníc.
• Zabezpečovať a kontrolovať kvalitu vykonaných prác a dodržanie technologických a bezpečnostných postupov.
• Zabezpečovať kontrolu dodržiavania BOZP a OPP.
• Trvale merať a zlepšovať procesy prevádzky a skracovať doby odstraňovania porúch.
• Reportovať vodiace a výsledkové KPI.
• Pravidelne reportovať stav SW a HW porúch a ich dĺžku trvania od vzniku po odstránenie.
• Zodpovedať za OPEX náklady prevádzky.
• Zodpovedať za manažment skladových zásob, trvalý dostatok náhradných dielov.
• Zabezpečiť legislatívnu údržbu VTZ.

Ponúkaný plat

3400 EUR

Upresnenie platových podmienok

3400 + 30% výkonnostná odmena vyplácaná polročne

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok na stravu v hodnote 5,85 EUR bez doplatku zamestnanca
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

14.5.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 3400 EUR brutto.
Výška základnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena vo výške 30 % pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 14.05.2024

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ostatné certifikáty:
*Hľadáme skúseného lídra, ktorý je otvorený zmenám, pomôže spoločnosti v napredovaní a neustálom zlepšovaní procesov. Svedomitého kolegu, ktorý aj napriek tomu, že veľa vecí vie, stále má chuť sa učiť nové veci a profesionálne napredovať.
Ďalšie požiadavky:
*Skúsenosť s riadením tímu zamestnancov
*Výborná komunikácia a schopnosť motivovať iných
*Asertivita
*Veľkou výhodou sú skúsenosti s e-mobilitou

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B