Junior Náborová Špecialistka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1700 EUR
    Bonusy za rozvoj klientskeho portfólia
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Spoločnosť SUNSET, dlhodobo pôsobiaca v oblasti opatrovateľských služieb v medzinárodnom prostredí, hľadá do svojho tímu nového zamestnanca so zodpovedným prístupom k práci.

Čo bude náplňou Vašej práce?
- Starostlivosť o zverené portfólio klientov a jeho personálne zabezpečenie
- Spracovanie registrácie záujemcov o prácu, ich informovanosť a selekcia
- Obsadzovanie objednávok od klientov vhodnými zamestnancami
- Komunikácia so zákazníkmi a zamestnancami v Nemecku
- Organizácia vyslania zamestnancov ku klientom a ich výmena

Benefity a ďalšie výhody:

- Mobilný telefón a notebook
- Príspevok na stravu
- Možnosť poskytnutia ubytovania v prípade potreby
- Zaškolenie v zmysle postupov popísaných v interných smerniciach
- Možnosť ďalšieho odborného a jazykového vzdelávania

Informácie pre uchádzača:

Životopis s fotkou nám prosím zasielajte na adresu: email
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.

Všeobecne požadované znalosti:

- Nemecký jazyk B2/C1 – podmienkou
- Komunikatívny typ
- Ambícia dosahovať výsledky
- Iniciatívnosť
- Organizačné schopnosti
- Pozitívny a zodpovedný prístup k práci
- Teamový hráč
- Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    Середня освіта з випускними іспитами
  • Jazykové znalosti:
    Німецька мова (середній рівень - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word