IT Tester mobilných aplikácií

Penta Hospitals SK, a. s.06.05.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho rastúceho tímu Klientská zóna ProCare hľadáme skúseného Testera, ktorý sa zaujíma o rozvoj digitálnych služieb určených pre zdravotníctvo. Naše projekty sa rozširujú do zahraničia a preto potrebujeme nové posily na témy ako telemedicína, samodiagnostika, virtuálna konzultácia, online rezervácia termínu, chat s lekárom, ktoré postupne prinášame slovenským pacientom.   Čo bude Vašou náplňou práce: * budete testovať performance aplikácie * automatizácia testov * budete využívať rôzne metodiky testovania * ladiť responzívne aplikácie   Čo od Vás očakávame: * VŠ I. alebo II. stupňa v odbore IT * máte aspoň 2 roky skúseností s testovaním aplikácií * skúsenosti s automatizovaným testovaním sú výhodou * skúsenosť s testovaním mobilných aplikácií je veľkou výhodou * ovládate metodiky testovania * poznáte REST API * výhodou je ak máte znalosti systémov LoadNinja, Postman, Katalon * baví Vás práca v tíme

Ponúkaný plat

1800 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúkame Vám spoluprácu v tíme digitálnych expertov na zdravotnícku oblasť, s ktorými môžete spoločne pracovať na skutočne zaujímavých projektoch, ktoré majú ozajstný presah a zmysel. Prácu v zohranom a priateľskom tíme dopĺňa flexibilita pracovného času ako aj možnosť pracovať z domu. Okrem toho sa môžete tešiť na:
- možnosť profesionálneho uplatnenia a kariérneho rastu
- odborné školenia a osobnostný rozvoj
- benefity zamerané na zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala pošlite nám prosím Váš aktuálny životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

Penta Hospitals SK, a. s.
Einsteinova 23-25
85101 Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Gálová Silvia
Tel: +421904941836

Reaguj na ponuku