Údržbár - elektro VN

PPA CONTROLL, a.s.06.05.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- manipulácia na VN zariadeniach (po zaškolení)
- servis a údržba trafostaníc
- pravidelné odpočty elektromerov
- údržba, opravy, servis, obsluha elektrických zariadení (VN, NN)
- identifikácia a odstraňovanie porúch elektrických zariadení
- plánovanie údržby/servisu elektro zariadení
- údržba technických zariadení budov

Ponúkaný plat

1200 - 1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

Pre kandidáta s praxou ponúkame plat v rozpätí od 1 200,- € do 1500,- € v závislosti od preukázaných odborných skúseností. Okrem základného platu ponúkame aj prémie do výšky 20 % zo základnej mzdy.

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilnú práca v slovenskom holdingu PPA CONTROLL a. s, ktorý je líder v SR v oblasti
elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia.
• Príspevok na dopravu do zamestnania
• Stravné dotované v plnej výške zo strany zamestnávateľa
• MultiSport karta
• Firemný a športový deň
• Finančný príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Odborné vzdelávanie zamestnancov

Termín nástupu do práce

ihneď resp. dohodou

Termín ukončenia výberového konania

31.5.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie pre uchádzača

- Nutná vyhláška MPSVaR SR č.508/2009 Z. z. § 22 resp. 23 do 1000 V.
- Práca vo výškach
- Dobrý zdravotný stav
- Samostanosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

elektrotechnické, strojárske, technické,

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Holding PPA CONTROLL, a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Adresa

PPA CONTROLL, a.s.
Vajnorská 137
83000 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Martina Luptáková

Reaguj na ponuku