Sestra

Penta Hospitals SK, a. s.06.05.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Partizánske
Partizánske

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov zdravotníckeho zariadenia vykonávaná metódou ošetrovateľského procesu a poskytovaná sestrou samostatne; samostatne na základe indikácie lekára a v spolupráci s lekárom.

Ponúkaný plat

1304 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Naši zamestnanci majú možnosť využívať benefity siete Procare a Svet zdravia v oblastiach: zdravia (Dr. Max karta, Pro care celoročná starostlivosť) rodiny a rekreácie (aktivity organizované na deň detí, Mikuláša, voľno na prvý školský deň prváčika, zľavy na rekreáciu) Multisport karta a ďalšie...

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Hľadáme zodpovedných kolegov do tímu na oddelení vnútorného lekárstva.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Dôslednosť Empatická komunikácia Prax na pozícii sanitár, opatrovateľ, zdravotná sestra, zdravotnícky asistent výhodou Proaktívny prístup k práci Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

Penta Hospitals SK, a. s.
Einsteinova 23-25
85101 Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Žatková Veronika
Tel: +421 910 960 044

Reaguj na ponuku