Facility manažér

PPA CONTROLL, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Lozorno, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ak si komunikatívny, flexibilný, samostatný a máš minimálne stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania ponúkame ti stabilnú prácu v našej spoločnosti.

Náplň práce:
- Správu pridelených objektov a zariadení (logistický park)
- Manažment zverených projektov
- Návrhy technických riešení pri realizácii investičných akcií, kontrola dodávok v súlade s
projektovou dokumentáciou a dodržiavania postupu prác a termínov realizovaných
dodávateľmi
- Riadenie a optimalizácia procesov na zákazkách Plánovanie a koordinácia odborných
prehliadok a servisov
- Starostlivosť o zverených klientov a komunikácia dodávateľmi
- Participácia na riešení požiadaviek klientov
- Vytváranie cenových ponúk, analýz, reporting

Ponúkaný plat

1900 - 2200 EUR

Upresnenie platových podmienok

Nástupný plat začína na úrovni od 1 900,- € brutto do 2 200,- € a odvíja sa od kvalifikačných zručností kandidáta. Pri úspešnom ukončení projektov získavate ešte nad rámec tejto mzdy projektové odmeny.

Benefity a ďalšie výhody

Prácu v úspešnej spoločnosti s možnosťou osobného a profesného rastu so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením.
- Po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby - k dispozícii služobné motorové vozidlo
- Príspevok do 3 piliera - DDS
- Stravné hradené v plnej miere hradené zamestnávateľom aktuálne 7,80 €
- Príspevok na dopravu do zamestnania - v prípade, že zamestnanec nemá k dispozícii
MV
- Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, odborné vzdelávanie
- Zvyšné benefity skupiny PPA CONTROLL budú upresnené počas pohovoru

Termín nástupu do práce

ihneď resp. dohodou

Termín ukončenia výberového konania

30.4.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pokiaľ sa chceš k nám pridať, nesmie ti chýbať
technické a analytické myslenie.
Odborná spôsobilosť podľa § 21 vyhl. č. 508/2009 – výhodou
Obchodné a ekonomické vedomosti – výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Iné znalosti

AutoCAD, CAD, Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

technické

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B