Maintenance Manager

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Banskobystrický kraj; Okres Rimavská Sobota
    okres Rimavská Sobota

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáte pracovnú príležitosť kde by ste vedeli využiť svoj potenciál a všetky nazbierané skúsenosti?
    Máte skúsenosť s vedením elektrickej a mechanickej údržby vo výrobe a zároveň ich viete vyjadriť aj v angličtine?

    Potom ste ten pravý kandidát, ktorého hľadáme pre klienta, ktorý k nám prichádza s novou investíciou.

    V rámci greenfield projektu bude mať Manažér údržby na starosti:
    • Vedenie tímu údržby, koordinácia a rozdeľovanie úloh
    • Budgeting modernizácie a investícií
    • Dohľad a koordinácia generálnych opráv strojov a zariadení
    • Spolupráca s inšpekciami
    • Kontrola, audity
    .. a ďalšie povinnosti vyplývajúce z role Managera

    Ponúkaný plat

    3300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Konečná nástupná mzda bude závisieť od skúseností a schopností kandidáta

    Benefity a ďalšie výhody

    • Možnosť pracovať medzi prvými zamestnancami na Plante
    • Využitie potenciálu pre greenfield projekt
    • Nadštandardné platové ohodnotenie
    .. ďalšie benefity budú komunikované na osobnom pracovnom pohovore

    Termín nástupu do práce

    ASAP

    Termín ukončenia výberového konania

    30.6.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    • Znalosti s hydrauliky, pneumatiky, elektriky a mechanických problémov
    • Znalosti energetickej efektívnosti
    • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
    • Managerske zručnosti
    • Dobré organizačné a komunikačné schopnosti, schopnosť multitaskingu

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E